P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7

Jaunumi

SIEVIEŠU IZLASEI MĒNESIS LAIKA

Ziņas

SIEVIEŠU IZLASEI MĒNESIS LAIKA

Gatavošanos pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram uzsākusi Latvijas sieviešu izlase, kuru maija beigās un jūnija sākumā gaida piecas spēles piecās dienās.

PAR NACIONĀLĀS LĪGAS ČEMPIONĒM KĻŪST MĀRUPES SC VOLEJBOLISTES

Nacionālajā līgā trešdien uzvarēja Mārupes SC, otrreiz pārspējot LU.

FINĀLĀ BŪS CETURTĀ SPĒLE

Latvijas čempionāta finālsērijā pirmo uzvaru izcīnīja Poliurs/Ozolnieki, Sporta namā Daugava ar 3:2 pārspējot RTU/Robežsardzi. Sērijā joprojām ar 2-1 vadībā ir rīdzinieki.

JUBILEJAS ČEMPIONĀTS SPORTA SKOLĀM UN KLUBIEM

No 28. līdz 30. aprīlim tiks noskaidroti 10. Baltijas valstu čempioni sporta skolām/klubiem. Par medaļām cīnīsies arī astoņas Latvijas komandas.

KRASTIŅAM SUDRABS, SOROKINS CĪNĀS PAR ZELTU

Ar sudrabu Ukrainā sezonu beidzis treneris Uģis Krastiņš, bronza Igaunijā Aleksandram Kudrjašovam, Tomam Švānam un Edvartam Buividam, Slovākijā finālā rezultātu izlīdzinājusi Ruslana Sorokina komanda, Denisam Petrovam secen gājušas pārspēles Krievijā, bet ierasti rezultatīvs bijis Reinis Pekmanis un Hermans Egleskalns.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ BRONZU IZCĪNA VK AIZKRAUKLE

Nacionālajā 1. divīzijā izšķirīgajā mačā par 3. vietu VK Aizkraukle trijos setos pārspēja VK Ozolnieki un izcīnīja bronzas medaļas.

BRONZAS MEDAĻAS IZCĪNA BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Biolars/Jelgava, kas Jēkabpilī četros setos pārspēja Jēkabpils lūšus un sērijā uzvarēja ar 2-1.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv