P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

KADETI EEVZA ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ OTRIE

Ziņas

KADETI EEVZA ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ OTRIE

Latvijas kadetu izlase Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā ar 3:0 vinnēja Gruziju un izcīnīja otro vietu.

KADETI UZVAR MĀJINIEKUS

Latvijas kadetu izlase Jāņu dienā Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā ar 3:1 apspēlēja Ukrainas izlasi.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS BĀDENĒ FINIŠĒ 5. VIETĀ

Eiropas čempionāta Masters posmā Bādenē dalītā 5. vietā finišējuši Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS BĀDENĒ IEKĻŪST CETURTDAĻFINĀLĀ

Eiropas čempionāta Masters posmu Bādenē ar panākumu pār mājiniekiem uzsācis Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, bet Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku pēc diviem zaudējumiem sacensības beigušas dalītā 9. vietā.

KADETIEM ČERKASOS UZVARA UN ZAUDĒJUMS

Latvijas kadetu izlase Līgo dienā Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā pārspēja Lietuvu un piekāpās Igaunijai.

KADETI DODAS UZ EEVZA ČEMPIONĀTU UKRAINĀ

Latvijas kadetu izlase ceturtdien dodas uz Ukrainu, lai aizvadītu Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu. Pretī stāsies Lietuva, Igaunija, Ukraina un Gruzija.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA BĀDENĒ PĀRSTEIDZ VĀCIETES

Eiropas čempionāta Masters posmā Bādenē kvalifikācijas barjeru pārvarēja Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet sacensības ir beigušās Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv