P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

VOLEJBOLISTIEM UNIVERSIĀDĒ VĒL PA NEVEIKSMEI

Ziņas

VOLEJBOLISTIEM UNIVERSIĀDĒ VĒL PA NEVEIKSMEI

Arī otrajā universiādes sacensību dienā Taivānas galvaspilsētā Taipejā zaudējumu cietušas Latvijas volejbola izlases.

SUDRABS JŪRMALĀ – DIVU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs atkal ir pirmā desmitnieka dalībnieki. Viņi pacēlušies par divām vietām. Strauju kāpumu pēc iekļūšanas Eiropas meistarsacīkšu astoņu labāko komandu vidū piedzīvojis labākais Latvijas sieviešu duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kas tagad pasaulē ierindojas 45. vietā.

VOLEJBOLISTI AR ZAUDĒJUMU SĀK UNIVERSIĀDI

Ar zaudējumu universiādi Taivānas galvaspilsētā Taipejā uzsākušas Latvijas volejbola izlases.

SVEICAM JUBILEJĀ

20. augustā 55 gadu jubileju svin 1981. gada pasaules kausa bronzas ieguvēja, meistarkomandas "Aurora" un Latvijas izlases spēlētāja, LVF Senioru komisijas un aktīva Rīgas senioru kustības organizācijas locekle Anita Gulbe-Gilinska.

JŪRMALĀ UZVAR ITĀĻI UN VĀCIETES

Eiropas čempionāta finālā Jūrmalā uzvaru svinēja Itālijas pludmales volejbolisti Paolo Nikolai un Daniele Lupo, kas finālā pārspēja mājinieku favorītus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, un Vācijas sportistes Nadja Glencke un Jūlija Grosnere.

JŪRMALĀ 2014. GADA FINĀLA ATKĀRTOJUMS

Eiropas čempionāta finālā Jūrmalā tiksies Latvijas un Itālijas pludmales volejbolisti, bet sieviešu turnīrā, kur pusfināli būs tikai rīt, tiks kronētas jaunas čempiones.

APSVEICAM JUBILEJĀ RAIMONDU VILDI

Latvijas Volejbola federācija 55 gadu jubilejā sveic Olimpisko vicečempionu, bijušo meistarkomandas "Radiotehniķis"un Latvijas izlases komandas spēletāju, volejbola treneri Raimondu Vildi!

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv