P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” SVIN ASTOTO UZVARU PĒC KĀRTAS

Ziņas

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” SVIN ASTOTO UZVARU PĒC KĀRTAS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā panākumu sēriju līdz astoņiem pagarinājuši “Jēkabpils lūši”. Uzvara viesos arī DU, RTU/”Robežsardze” pieveica OC “Limbaži”/MSĢ, bet “Biolars/Jelgava” piekāpās Avo Kēla trenētajai “Parnu VK”.

OTRĀ UZVARA DIVĀS DIENĀS DAUGAVPILS VOLEJBOLISTĒM

Otro dienu pēc kārtas Baltijas līgā volejbolā sievietēm Latvijas klubiem tika divas uzvaras. Panākumu svinēja VK “Jelgava” un VK “miLATss”, bet neveiksme Tallinā RSU/MVS.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ SEPTĪTĀ UZVARA PĒC KĀRTAS “JĒKABPILS LŪŠIEM”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā nu jau kārtējais panākumus, šoreiz viesos, “Jēkabpils lūšiem”, “Biolars/Jelgava” apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet rīdzinieki un daugavpilieši bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu.

SMILŠKALNE PELNA MĒNEŠA LABĀKĀS TITULU

Baltijas līgā volejbolā sievietēm vakar uzvaru svinēja RSU/MVS un VK “miLATss”, kuras rindās uzbrukumā liela slodze bija Elzai Smilškalnei. Zaudējums viesos VK “Jelgava”.

SESTDIEN VECUMNIEKOS NOTIKS SENIORU ČEMPIONĀTA 2.POSMS

Sestdien, 20.01.2018 Vecumniekos notiks 2.LAT senioru v/b čempionāta 2.posms vīriešu komandām.

LATVIJAS DUETIEM KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā joprojām augstāko vietu no Latvijas pludmales volejbolistiem ieņem Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, bet uz augšu pakāpušies arī visi citi Eiropas tūres „Masters” posma dalībnieki.

EGLESKALNS FRANCIJĀ SEKMĒ UZVARU PĀR LĪDERI

Nedēļas nogalē Francijā uzvaru pār līgas līderi no Parīzes svinēja Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras komanda, pa uzvarai izcīnīja Latvijas volejbola pārstāvji Krievijā un Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas komanda divreiz viesos apspēlēja līgas pastarīšus.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv