P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ SEPTĪTĀ UZVARA PĒC KĀRTAS “JĒKABPILS LŪŠIEM”

Ziņas

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ SEPTĪTĀ UZVARA PĒC KĀRTAS “JĒKABPILS LŪŠIEM”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā nu jau kārtējais panākumus, šoreiz viesos, “Jēkabpils lūšiem”, “Biolars/Jelgava” apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet rīdzinieki un daugavpilieši bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu.

SMILŠKALNE PELNA MĒNEŠA LABĀKĀS TITULU

Baltijas līgā volejbolā sievietēm vakar uzvaru svinēja RSU/MVS un VK “miLATss”, kuras rindās uzbrukumā liela slodze bija Elzai Smilškalnei. Zaudējums viesos VK “Jelgava”.

SESTDIEN VECUMNIEKOS NOTIKS SENIORU ČEMPIONĀTA 2.POSMS

Sestdien, 20.01.2018 Vecumniekos notiks 2.LAT senioru v/b čempionāta 2.posms vīriešu komandām.

LATVIJAS DUETIEM KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā joprojām augstāko vietu no Latvijas pludmales volejbolistiem ieņem Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, bet uz augšu pakāpušies arī visi citi Eiropas tūres „Masters” posma dalībnieki.

EGLESKALNS FRANCIJĀ SEKMĒ UZVARU PĀR LĪDERI

Nedēļas nogalē Francijā uzvaru pār līgas līderi no Parīzes svinēja Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras komanda, pa uzvarai izcīnīja Latvijas volejbola pārstāvji Krievijā un Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas komanda divreiz viesos apspēlēja līgas pastarīšus.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM LĪDERA MAIŅA

Pirmo zaudējumu sezonā Nacionālajā līgā sievietēm cietusi LU, kas trijos setos atzina SK “Babīte” volejbolistu pārākumu.

PELHRŽIMOVĀ GRAUDIŅA/KRAVČENOKA OTRĀS, PĻAVIŅŠ/TOČS – TREŠIE

Eiropas tūres „Masters” posmā pludmales volejbolā Čehijas pilsētiņā Pelhržimovā šodien lielajā finālā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka finālā piekāpās mājiniecēm Kristinai Kolocovai un Mihalai Kvapilovai, bet mazajā finālā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs apspēlēja austriešus Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv