P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDĒ MEITENES NOSKAIDRO FINĀLISTES

Ziņas

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDĒ MEITENES NOSKAIDRO FINĀLISTES

Latvijas jaunatnes olimpiādē aizvadītajā nedēļas nogalē noskaidrotas piecas finālistes 2000.-2001. gadā dzimušo meiteņu grupā.

SELL SPĒLĒS VOLEJBOLĀ UZVAR LATVIJA

Latvijas komandas SELL spēlēs volejbolā nebija viesmīlīgas, tikai vienu medaļu komplektu atvēlot viesiem. Vīriešiem uzvara tika RTU komandai, bet sievietēm zeltu plūca RSU.

EIROPAS ČEMPIONĀTA FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ ŠOGAD JŪRMALĀ

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Eiropas čempionāta fināls šogad no 16. līdz 20. augustam norisināsies lielākajā kūrortpilsētā Baltijas jūras krastā – Jūrmalā, kur tiks noskaidroti ne tikai jaunie Eiropas čempioni, bet arī sadalīts 200 000 EUR liels balvu fonds.

VĪRIEŠU IZLASE PIRMS PIECU SPĒĻU PĀRBAUDĪJUMA

Trešdien ar maču pret Izraēlas izlasi pasaules čempionāta atlases turnīra 2. kārtu uzsāks Latvijas volejbolisti. Pretiniekos būs arī Slovēnija, Gruzija, Beļģija un Portugāle.

JUNIORI FINIŠĒ AR ZAUDĒJUMU BEĻĢIEM

Latvijas junioru izlase pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru Vācijā pabeigusi ar 0:3 (-19, -22, -15) zaudējumu Beļģijai.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA SEZONU IESĀK AR TREŠO VIETU

Pludmales volejbola sezonu EEVZA 1. posmā ar trešo vietu Ukrainas pilsētā Koropovā uzsākusi Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

ERGO OPEN 2017 SEZONA SĀKAS AR SAMOILOVA UN ŠMĒDIŅA UZVARU

Nedēļas nogalē Ventspilī sākās Latvijas čempionāts pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017, un tajā uzvarēja pasaules ranga līderi Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Sacensības notika jaunajā pludmales volejbola stadionā, un skatītājiem tā bija ne tikai iespēja pavadīt brīvdienas un vērot aizraujošas spēles, bet arī piedalīties konkursos un iegūt balvas no čempionāta atbalstītājiem.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv